Powered by Smartsupp

OpenCart.cz

Fórum

Každý registrovaný uživatel může využívat sekci fórum a všechny její funkce. Do patičky profilu si uživatelé mohou přidávat odkazy na své weby, moduly nebo stránky. Přispívání je ale podmíněno slušnými mravy, v opačném případě si vyhrazujeme právo na zablokování uživatele.

Vzhledy

Nejsme majitelé všech vzhledů, které jsem umístěny v sekci šablony a proto neneseme zodpovědnost za plně funkčnost šablon. V případě námi vyrobených šablon není garantována stoprocentní funkcionalita pro všechny prohlížeče a zařízení.

Objednávky na míru

Moduly a vzhledy vyrobené naší společností na míru lze použít pouze na jednu stránku a nelze je dále hromadně šířit zdarma a nebo za úplatu na tržištích opencart.com, themeforest atd.

Opencart Support

Provozujeme současně platformu www.opencart-support.com, kde pomáháme majitelům eshopů a digitálním agenturám napříč světem s řešením nejrůznějších programátorských otázek a problémů.

Emaily

Registrací na stránky souhlasí každý klient s odběrem emailových novinek, které budou obsahovat informace o novinkách, updatech a zajímavých akcích. Klienti se mohou s odběru novinek kdykoliv odhlásit.

Ochrana osobních údajů

Na stránkách shromažďujeme některé informace o návštěvnících našich stránek. Nejčastější ukládané informace jsou typu: jméno, emailová adresa a nebo požadavky na support. Více informací naleznete zde.