Powered by Smartsupp

OpenCart.cz

Top 15 modulů dle opencart.cz


0


Přehled těch nejlepších modulů pro rok 2015/2016, které jsme sami využívali a doporučovali našim klientůmXML import proNa pár kliknutí si nastavte desítky importů, Každému můžete nastavit co se má dít s novými produkty, co aktualizovat, kde zvýšit cenu v řádech % nebo jak nakládat s kategoriemi. Součástí importu je i preview okno kde ihned vidíte kam se která položka dostane. Top modul a ještě k tomu z naší dílny.


Ke stažení zde
Obrázky u možnostíMá váš produkt více možností a nechcete pro každý zakládat zvlášť produkt jen kvůli jinému obrázku? Vyzkoušejte tento modul a obrázky u možností pro vás budou hračkou.


Ke stažení zde
Orders exportPreferujete výstupy o objednávkách v excelovské formě? Nastavte si položky které potřebujete, zkombinujte s datovou stoupou a máte velmi dobrého pomocníka pro tvorbu přehledů nebo import do účetních programů.


Ke stažení zde
Ajax quick checkout


Nemáte rádi krokový systém objednávek, který v sobě OC standardně má? Díky tomuto modulu můžete dostat celou objednávku na jednu stránku - zvolíte si kolik sloupců potřebujete a pak jen tažením myši vybíráte pozice jednotlivých prvků (rekapitulace, doprava, platba). Můžete zde také jednoduše zakázat a povolit co potřebujete.


Ke stažení zdeOpenCart SEO Pack PRO


Asi nejpopulárnější SEO balíček od společnosti iSenseLabs. Modul mmj umí automatickou tvorbu seo adres, keywordů, metadescription, pracuje s tzv. rich snippets, vkládá do patičky další a předešlý produkt + pomáhá proti duplicitě. To je jen zlomek toho co od tohoto modulu můžete očekávat.


Ke stažení zdeNitroPackJe jedním z nejvíce prodávaných modulů na opencart.com. Toto rozšíření se postará o cachování systému nebo databáze a je velmi dobrou variantou pro sdílené servery, kde dosahuje velmi zajímavých výsledků.


Ke stažení zdeSleva při odchodu ze stránky


Popup okno tak trochu jinak. Tento modul se snaží zachytit zákazníky, kteří se rozhodli pro odchod ze stránky. Těsně před zavřením stránky na zákazníka vyskočí vámi nabízená sleva. Modul se dá velmi pěkně konfigurovat.


Ke stažení zdeDárkový systém


Dárky zdarma jsou jedním z nejsilnějších marketingových nástrojů. Tento modul umožňuje získávat dárky k určitému produktu nebo např. při nákupu v rozmezí cen. Celý modul je velmi intuitivní a lehce ovladatelný.


Ke stažení zdeGopay


Napojení na platební bránu gopay je dnes již takovým lepším standardem u většiny tuzemských eshopů. Vyzkoušejte i vy tento modul zdarma.


Ke stažení zdeAjax simons filters


Další modul z dílny iSenseLabs. Díky využití Ajaxu lze tvořit zajímavé variace filtrů bez nutnosti znovu náčítání stránky, např. lze vytvořit dynamické filtry, které automaticky skrývají nespárovatelné filtry nebo filtry které mají po zadání předchozího výběru nulovou hodnotu.


Ke stažení zdeAutomatické newsletteryNejjednodušší způsob, jak udržet své zákazníky a informovat je o novinkách, bestsellerch nebo speciálních akcích. To vše plně automatizovně a pěkně modifikovatelné.


Ke stažení zdeiAnalytics


Spusta zajímavých informací o konverzích, kanálech, hledaných keyewordech na vašem shopu. Pokud máte problémy s napojením konverzí na google reklamy tak tento modul určitě vyzkoušejte.


Ke stažení zdeiBlog


Jednoduchý blogovací systém, díky kterému se můžete se svými návštěvníky podělit o novinky ze světa vaší firmy.


Ke stažení zdeCzech post plus


Jednoduchý způsob jak nastavit dobírku nebo upravit cenu dopravy dle vámi určených rozmezí (cena, váha..).


Ke stažení zdeLive reload - rychlé načítání změn


Okamžité načtení aktuální ceny ihned po vybrání možnosti v detailu produktu, která ovlivňuje cenu.


Ke stažení zde